Hamelton Tweed 2 GOTS -brąz-19

Dostępność: 10 szt.
35.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
13
  • Odbiór osobisty 0
  • Paczkomaty InPost 13
  • Paczkomaty InPost pobranie 14
  • Pocztex 16.5
  • Pocztex pobranie 18.5
  • przesyłka zagraniczna UE 110
  • przesyłka zagraniczna poza UE 240
Więcej o produkcie
Waga
0.05 kg

skład:

90% Wełna,

10% Wiskoza

wielkość/długość: 50 g =  60 m

rekomendowany rozmiar drutów/szydełka: 6 - 8 mm

Rustykalny wygląd z typowymi tweedowymi nupami inspiruje do tworzenia ciepłych kardiganów, prawdziwych męskich swetrów, ale także bardzo ciepłych szali. 

Posiada certyfikat GOTS, co oznacza, że ​​od owiec po barwienie, od produkcji po przechowywanie zapasów i pakowanie – każdy etap jest dokładnie kontrolowany i zgodny z bardzo rygorystycznymi normami organicznymi i społecznymi.

Hamelton Tweed 2 GOTS to piękna, luksusowa, klasyczna przędza tweedowa. Niewielki dodatek wiskozy do 90% organicznych włókien wełnianych zapewnia piękny drapowanie i połysk, dając fantastyczne rezultaty we wszystkich rodzajach projektów.

Surowa wełna pochodzi z farm wolnych od mulesingu w Ameryce Południowej.

Przędza jest przędzona i farbowana w Turcji. Certyfikowana przez GOTS, wykonana z 90% organicznej wełny, certyfikowana przez BCS 25956. Hamelton Tweed 2 jest idealna do szerokiej gamy projektów dziewiarskich. Użyj jej do tworzenia pięknych swetrów, ciepłych czapek,  szalików. Wszechstronność włóczki sprawia, że nadaje się zarówno do prostych, jak i skomplikowanych wzorów.



na sweterek w rozm.38-40 potrzebne jest 700 g

 

 

 

 

 

Parametry:

Dane producenta

Selected Yarns c/o Kremke Handelsgesellschaft mbH
Am Kanal 4
D-19372 Garwitz
Germany

+49 (0) 38722 227 22
info@selected-yarns.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: